Zapowiedź

Czym jest nasza zapowiedź? Zapowiedzią pewnych zmian, lub też pewnych rozwinięć w formie jaką do tej pory prezentował Goniec Galaktyczny, gazeta satyryczna znana z serwera Imperium Galaktyczne RP. Zespół redakcyjny chciałby nieco rozwinąć skrzydła w branży dziennikarskiej i stworzyć chyba pierwszą gazetę discordową o tematyce RP. Mamy plany i pomysły na poruszanie rzeczy istotnych związanych z tym tematem na polskim rynku w trzech osobnych działach:

Wieczorna kawka – ma to być dział zajmujący się recenzowaniem już istniejących serwerów z możliwie jak największą dokładnością i profesjonalizmem. Dzięki niemu czytelnicy będą mogli dowiedzieć się nieco więcej o serwerze do którego chcieliby dołączyć, lub nawet jeszcze tego nie rozważali.

Krótko o graniu – dział ten będzie mógł zainteresować każdego, kto chciałby nieco rozwinąć swoje umiejętności pisania w szerokim tego słowa znaczeniu. Poruszanymi tutaj tematami byłyby na pewno jak odgrywać postacie, jak dodać im głębi, rozważania na temat różnych archetypów postaci, wskazówki dotyczące tworzenia i prowadzenia fabuł, a także wiele więcej.

W samo południe – byłby to dział idealny dla przyszłych właścicieli serwerów, którzy chcieliby zapowiedzieć powstawanie swojego nowego dzieła. Będzie można dowiedzieć się stąd o nowych trendach jakie wpływają na twórców serwerów i jak kształtuje się ten niewielki rynek.

To jak na razie tyle z ważnych informacji, spodziewajcie się już wkrótce pierwszych artykułów do przeczytania których zachęcam. Mam nadzieję, że pomysł ten przypadnie wam do gustu i stworzymy wspólnie coś wspaniałego. Do przeczytania!

Możesz również polubić...